Suplementy

Kwas hialuronowy – zamiast zastrzyku tabletki

solgar kwas hialuronowy

Od lat kwas hialuronowy znajduje zastosowanie w kosmetyce. Podawany w postaci iniekcji, doskonale sprawdza się między innymi w redukcji zmarszczek. Dla tych, którzy jednak nie lubią zastrzyków, jest inne rozwiązanie. Suplement w postaci tabletek.

Skuteczność potwierdzona klinicznie

W laboratoriach Solgar kwas hialuronowy poddany został wielu badaniom klinicznym. Potwierdziły one wyniki niezależnych badań, że kwas hialuronowy w tabletkach jest tak samo skuteczny jak ten przyjmowany w zastrzykach. Jedynym problemem, z jakim trzeba było się zmierzyć, stała się masa cząsteczkowa, umożliwiająca jego optymalne wchłanianie. Jej obniżenie sprawiło, że kwas hialuronowy od Solgar jest preparatem doskonale przyswajalnym przez organizm, a tym samym bardzo skutecznym.

Codzienna suplementacja

Suplementując taki preparat, jak kwas hialuronowy tabletki należy przyjmować każdego dnia. Zwiększa to skuteczność ich działania i pomaga chronić organizm przed zwyrodnieniowymi skutkami starzenia. Dotyczy to nie tylko skóry, ale również stawów, w których wzmacnia chrząstkę i poprawia amortyzację.

Kojarzony przez wielu wyłącznie z próbami zatrzymania młodego wyglądu skóry, kwas hialuronowy jest też doskonałym wsparciem dla stawów. I wcale nie trzeba przyjmować go w zastrzykach.

Tagged